پاورپوینت علت تشبیه امام غایب به خورشید پنهان در ابر چیست؟!

به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل پاورپوینت علت تشبیه امام غایب به خورشید پنهان در ابر چیست؟!را مشاهده می نمایید|دانلود پاورپوینت علت تشبیه امام غایب به خورشید پنهان در ابر چیست؟! در قالب فایل pptx و متشکل از 47 صفحه قابل ویرایش بخش هایی از محتوای فایل:: علل غیبت امام زمان(عج)چیست؟،رهبری و امامت حضرت در عصر غیبت چگونه انجام می شود؟،دوران غیبت چه زمانی پایان می |31011466|tqe|پاورپوینت, علت, تشبیه, امام, غایب, به, خورشید, پنهان, در, ابر, چیست؟!

دانلود پاورپوینت علت تشبیه امام غایب به خورشید پنهان در ابر چیست؟!
در قالب فایل pptx و متشکل از 47 صفحه قابل ویرایش

بخش هایی از محتوای فایل::
علل غیبت امام زمان(عج)چیست؟،رهبری و امامت حضرت در عصر غیبت چگونه انجام می شود؟،دوران غیبت چه زمانی پایان می یابد؟،اسامی و القاب امام زمان(عج)،علت تشبیه امام غایب به خورشید پنهان در ابر چیست؟!

وجوه تشابه حضرت با خورشیدی که در پس ابر باشد را ذکر می کنیم: 1 ـ همچنان که مردم انتظار بیرون آدم خورشید از پشت ابرهای تیره را می کشند تا بیشتر از آن بهره مند گردند، در زمان غیبت نیز شیعیان و محبان حضرت، همواره انتظار وجود مبارکش را دارند و هرگز ناامید نمی شوند. و همین امید است که آنان را در تمام مراحل زندگی پیروز می گرداند و شجاعت و شهامت و اقدامی بی نظیر بدانها می بخشد.